logotop new

Kontakt

Åbningstider

Din kontakt til den gode løsning...

Hos HM Systems finder du medarbejdere, der er engagerede og professionelle i det de beskæftiger sig med. Du er altid velkommen til at kontakte os enten pr. telefon eller via mail. Hos HM får du et svar!

 

Vi giver dig den direkte kontakt

Til højre kan du klikke på navnet for at sende mail til den relevante medarbejder inden for de nævnte områder eller ringe på det direkte nummer.

Nemmere bliver det ikke.


Ledelse

Henrik Thomsen - Managing Director (CEO)

henrik.thomsen@hm-systems.dk

Direkte +45 2531 7506

Service

Ole Urban - Servicechef

ole.urban@hm-systems.dk

Direkte +45 2299 6178

Salg

Tage Lund - Sydjylland / Fyn

tage.lund@hm-systems.dk

Direkte +45 2067 0252

Sten Krag-Hansen - Midtjylland / Nordjylland

sten.krag-hansen@hm-systems.dk

Direkte +45 4096 9209

Nicolaj Kjerkegaard - Midtjylland / Nordjylland

nicolaj.kjerkegaard@hm-systems.dk

Direkte +45 2614 9755

Ole Kristensen - Salg og Service Sjælland

ole.kristensen@hm-systems.dk

Direkte +45 2514 1322

Michael Vainø - Ink-Jet / Laser

michael.veino@hm-systems.dk

Direkte +45 2142 3710

Jan Kondrup - KA & Business Development

jan.kondrup@hm-systems.dk

Direkte +45 2141 7810

Bo Larsen - Salg og Projektledelse- Sjælland

bo.larsen@hm-systems.dk

Direkte +45 2026 0097

Eksportsalg

Henrik Thomsen

henrik.thomsen@hm-systems.dk

Direkte +45 2531 7506

Lone Pedersen

lone.pedersen@hm-systems.dk

Direkte +45 7420 4476

Økonomi

Helle Petersen - Økonomichef

helle.petersen@hm-systems.dk

Direkte +45 7420 4474